Staňte sa Crobos fanúšikom na Facebooku

Crobos Yachting Croatia

BOOK NOW   and save your money!

Prenájom jácht v Chorvátsku

Charterové destinácie v Chorvatsku. V našej charterové flotily v Chorvátsku, môžeme Vám ponúknuť prenájom plachetníc, prenájom lodí katamarány, motorové alebo charterovú luxus jachty s profesionálnou posádkou. Ponúkame Vám odbornú konzultáciu a a organizovanie vášho námorných dovolenku a Yacht Charter v Chorvátsku pozdĺž pobrežia Jadranského mora v Dalmácii, Istrii a Kvarneri, v nasledujúcich mestách: Dubrovnik, Zadar, Šibenik, Split alebo Trogir a Pula. Môžete si najať jachtu bez posádky, ako bez posádky, ale tiež môžete tiež prenajať jachty crewed od Dubrovníka, Splitu, Zadaru alebo Šibenik, Pula alebo nejaký iný prístav a navštíviť mnoho krásnych chorvátskych ostrovov. Môžeme tiež pomôže organizovať váš príchod z letiska na miesto určenia, na jachtu.VITAJTE!

Plachetnice v Chorvatsku.

Chorvátsko Charter Plachetnica na prenájom
Naše plachetnice si možno prenajať v Chorvátsku s naším kapitánom, ale aj ako bez posádky (bez nášho kapitána). Nájdite si plachetnicu vo flotile Yachting Crobos, naša plachetnica flotila sa nachádza v krásnej Chorvátsko v niekoľkých prístavov pozdĺž pobrežia Jadranského mora. Plachetnica chartu.

Prečítajte si viac...
Motorové jachty v Chorvatsku.

Charta motorovej jachty
Preskúmajte Jadranské more s jedným z našich motorovej jachty v Chorvátsku. V našej charterové flotily motorová jachta máme jachty pre každého hosťa, pre každý vkus a rozpočet, takže máme menšie jachty s Flybridge strechou alebo tiež ak chcete najať otvorený čln, ale tiež veľký a pohodlný luxusné posádkou Jachty, ktoré môžu byť prispôsobené vašim potrebám.

Prečítajte si viac...
Katamarány v Chorvatsku.

Katamarány pre plavbu v Chorvátsku
Preskúmajte Jadranské more s jedným z našich motorovej jachty v Chorvátsku. V našej charterové flotily motorová jachta máme jachty pre každého hosťa, pre každý vkus a rozpočet, takže máme menšie jachty s Flybridge strechou alebo tiež ak chcete najať otvorený čln, ale tiež veľký a pohodlný luxusné posádkou Jachty, ktoré môžu byť prispôsobené vašim potrebám.

Prečítajte si viac...

Požičovňa lodí je možné od soboty do soboty, pre jeden alebo viac týždňov. Tiež existujú aj iné možnosti, ale po predchádzajúcej dohode s našimi pracovníkmi pre rezerváciu. Ceny sú nastavené na zobrazenie týždenné ceny prenájmu.
Ponúkané ceny nie sú konečné, pretože často majú zľavu cez rezerváciu na poslednú chvíľu, zľavy pre včasnej rezervácii, a tiež špeciálnu zľavu pre rezerváciu viac týždňov, aj naši verní hostia získať špeciálne zľavy, atď, prosím, kontaktujte nás a presvedčte sa sami zoznamu Cena za loď, ktorá vás zaujíma, kliknite prosím tu.

Prečítajte si prosím naše charterové lode v akčnej ponuke so zľavami v Chorvátsku, kliknite tu:
Pre ďalšie informácie o cene konkrétnu loď a doby nájmu, nájdete na náš cenník a kontaktujte nás, očakávame, že svoj kontakt a my vám k dispozícii!
Náš zľavy čakajú na váš kontakt.
Zvýraznené, Špeciálne ponuky!!

"Crobos Yachting" nájomnej flotila katamaránov, plachetníc a motorových vozidiel motorové jachty sa nachádza v Chorvátsku oblasť Splitu, Dubrovníka, Šibenik, Zadar a Pula oblasti.

Split Yacht Charter

Split Yacht Charter: Ak si chcete prenajať charterové lode v Splite, Náš vozový park je vám k dispozícii v ACI marina v Splite, Marina Kaštela a ACI Marina Trogir.

Dubrovnik Yacht Charter

Dubrovnik Yacht Charter: Tiež časť našej charterové flotily sa nachádza v ACI marina Dubrovník.

Sibenik Yacht Charter

Sibenik Yacht Charter: Naše lode si môžete objednať aj v oblasti Šibeniku v Marina Mandalina, na Murter a Marina Frapa v Rogoznici.

Zadar Yacht Charter

Zadar Yacht Charter: Naše lode v regióne Zadar v našej charterové flotily si možno požičať z prístavu Tankerkomerc v Zadare, Dalmácia prístav v Sukošane a od mariny Kornati v Biograde.

Pula Yacht Charter

Pula Yacht Charter: V regióne Pula môže naša charterové flotily možno prenajať na ACI marina Pula, prístav Veruda, ACI marina Rovinj alebo v Mali Lošinj.

Náš tím odborníkov pre námorný cestovný ruch môžete kontaktovať prostredníctvom nášho rezervačného formulára, e-mailom alebo telefonicky alebo nás môžete navštíviť na jednom z našich Základňa v Chorvátsku. Pre akékoľvek informácie, ktoré budete potrebujú, detaily rezervovanie, včasná rezervácia alebo na poslednú chvíľu zľavy, cenník, alebo niektoré ďalšie informácie, neváhajte nás kontaktovať a povedzte nám Váš dôveru a budeme žiť svoje sny!
Kontaktujte nás teraz povedzte nám svoje priania a potreby týkajúce sa charter loď!
Vaše Crobos Yachting Team!

Prečítajte si viac...

1. Jednoducho si vyberte loď z našej flotily lodí, ktorý vám vyhovuje.
2. Kliknite na odkaz "kontakt" alebo "rezervácie" a vyplňte náš kontaktný formulár / rezervačnom formulári, prosím, kliknite TU .....
3. Prosím, pošlite nám vyplnenú žiadosť cez kontaktný / rezervácie formuláre.
4. Potom, čo sme dostali Váš dopyt, zašleme Vám cenovú ponuku našej jachty na základe vášho dotazu.

Prečítajte si viac...

Crobos Yachting je chorvátsky charter spoločnosť špecializujúca sa na plachtenie a jachting na Jadrane (Dalmácia, Istria, Kvarner) v Chorvátsku. S našou charterové tímom skúsených odborníkov na námorný cestovný ruch, Ponúkame vám krásny námornej dovolenku v Chorvátsku. V našej charterové flotily v Chorvátsku ponúkame prenájom jachty, charter katamarány a motorovej jachty. Ponúkame Vám profesionálne poradenstvo a organizácie svojho námorného dovolenku a nájomnej lodí v Chorvátsku, križovaní pozdĺž dalmátskeho pobrežia, v meste Dubrovník, Zadar, Šibenik a Split oblasti. Môžete si prenajať loď od Dubrovníka, Zadaru, Šibeniku a Splitu alebo Pula a plaviť sa mnoho krásne chorvátske ostrovy. Pre akékoľvek ďalšie informácie, ktoré by ste mohli potrebovať, detaily rezervovanie, včasná rezervácia zľava, last minute zľavy, cenník alebo niečo iné, neváhajte sa na nás obrátiť a dať nám Vaša dôvera a my Vás nesklame!

Prečítajte si viac...
Zavrieť.
Zavrieť.