Staňte se Crobos fanouškem na Facebooku

Crobos Yachting Croatia

BOOK NOW   and save your money!

Yacht Charter v Chorvatsku

Charterové destinace v Chorvatsku. V našem charterové flotily v Chorvatsku, Vám můžeme nabídnout pronájem plachetnic, pronájem lodí katamarány, motorové nebo charterovou luxusu jachty s posádkou profesionální. Nabízíme Vám profesionální konzultace a a organizovat své námořnické dovolené a Yacht Charter v Chorvatsku podél pobřeží Jaderského moře v Dalmácii, Istrii nebo Kvarner, v následujících městech: Dubrovnik, Zadar, Šibenik, Split či Trogir a Pula. Můžete si najmout jachtu bez posádky, jako bareboat, ale můžete si také pronajmout také naše crewed jachty od Dubrovníku, Splitu, Zadaru nebo Šibenik, Pula nebo nějaký jiný přístav a navštívit mnoho krásných chorvatských ostrovů. Můžeme také pomůže zorganizovat svůj příjezd na letiště na místo určení, na jachtu. VÍTEJTE!

Plachetnice v Chorvatsku.

Chorvatsko Sailing Charter
Naše plachetnice je možné pronajmout v Chorvatsku s naší velitele, ale také jako bareboat (bez našeho kapitána). Najděte si plachetnici ve flotile Yachting Crobos, je naše Plachetnice flotila se nachází v krásném Chorvatsko v několika přístavů podél pobřeží Jaderského moře. Plachetnice chartu.

Přečtěte si více...
Motorové jachty v Chorvatsku.

Motor Yacht Charter
Prozkoumejte Jaderské moře s jedním z našich motorové jachty v Chorvatsku. V naší charterové flotily motorová jachta máme jachty pro každého hosta, pro každý vkus a rozpočet, takže máme méně jachty s flybridge střechou nebo také pokud chcete najmout otevřená loď, ale také velká a pohodlná luxusní posádkou Jachty, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Přečtěte si více...
Katamarány v Chorvatsku.

Katamarán v Chorvatsku
Prozkoumejte Jaderské moře s jedním z našich motorové jachty v Chorvatsku. V naší charterové flotily motorová jachta máme jachty pro každého hosta, pro každý vkus a rozpočet, takže máme méně jachty s flybridge střechou nebo také pokud chcete najmout otevřená loď, ale také velká a pohodlná luxusní posádkou Jachty, které mohou být přizpůsobeny vašim potřebám.

Přečtěte si více...

Půjčovna lodí je možné od soboty do soboty, pro jeden nebo více týdnů. Také existují i ​​jiné možnosti, ale po předchozí domluvě s našimi pracovníky pro rezervaci. Ceny jsou uvedeny pro zobrazení týdenní ceně pronájmu.
Nabízené ceny nejsou konečné, protože jsme často mají slevu přes rezervaci na poslední chvíli, Sleva za včasný rezervaci, a také speciální slevu pro rezervaci více týdnů, i naši věrní hosté využijte speciální slevy, atd., prosím, kontaktujte nás, nebo sami se přesvědčíte seznam lodí cen, které vás zajímá, klikněte prosím zde.

Přečtěte si prosím naše charterové lodě v akční nabídce se slevami v Chorvatsku, klikněte zde:
Pro další informace o ceně konkrétního lodi a doby nájmu, naleznete na náš ceník a kontaktujte nás, očekáváme svůj kontakt a my vám k dispozici!
Our slevy čekání na kontakt.
Zvýrazněné, Nejlepší nabídky!

"Crobos Yachting" charter flotila katamaránů, plachetnic a motorových motorové jachty se nachází v Chorvatsku oblast SPLIT, DUBROVNIK, ŠIBENIK, ZADAR a PULA oblasti.

Split Yacht Charter

Split Yacht Charter: Pokud si chcete pronajmout charterový loď ve Splitu, naše jachta flotila je k dispozici na ACI marina ve Splitu, marina Kaštela a ACI Marina Trogir.

Dubrovnik Yacht Charter

Dubrovnik Yacht Charter: Také část naší charterové flotily se nachází v ACI marina Dubrovník.

Sibenik Yacht Charter

Sibenik Yacht Charter: Naše lodě si lze rezervovat také v regionu Šibenik v marina Mandalina, na Murter a Marina Frapa v Rogoznici.

Zadar Yacht Charter

Zadar Yacht Charter: Naše lodě v Zadaru regionu v našem charterové flotily si lze vypůjčit z přístavu Tankerkomerc v Zadaru, marina Dalmácie v Sukošanu a od mariny Kornati v Biogradu.

Pula Yacht Charter

Pula Yacht Charter: V regionu Pula může naše charter flotila lze pronajmout na ACI marina Pula, marina Veruda, ACI marina Rovinj nebo v Mali Lošinj.

Náš tým odborníků pro námořní turistiky můžete kontaktovat prostřednictvím našeho rezervačního formuláře, e-mailem nebo telefonicky nebo nás můžete navštívit na jednom z našich charterových základen v Chorvatsku. Pro jakékoliv informace, které by vás mohly potřebují, rezervační údaje, včasná rezervace nebo na poslední chvíli slevy, ceník nebo nějaké jiné informace, prosím, neváhejte nás kontaktovat a dát nám svou důvěru a budeme žít své sny!
Kontaktujte nás nyní a a sdělte nám své přání a potřeby týkající se charter lodí!
Váš Crobos Yachting Team!

Přečtěte si více...

1. Vyberte si loď z naší flotily, která vám vyhovuje.
2. Klikněte na odkaz "kontakt " nebo "rezervace " a vyplňte náš kontaktní / rezervační formulář, prosím klikněte ZDE .....
3. Prosím, pošlete nám vyplněnou přihlášku prostřednictvím kontaktu / rezervačního formuláře.
4. Poté, co jsme obdrželi Váš dotaz, zašleme Vám cenovou nabídku naší charterové jachty na základě vašeho dotazu.

Přečtěte si více...

Crobos Yachting je chorvatská yacht charter společnost specializující se na plachtění a jachting na Jadranu (Dalmácie, Istrie, Kvarner) v Chorvatsku. S naší charterové týmem zkušených odborníků v námořní cestovní ruch, jsme schopni poskytnout Vám příjemné námořní dovolenou v Chorvatsku. V našem charterové flotily v Chorvatsku nabízíme pronájem jachty, charter katamarány a motorové jachty. Nabízíme Vám profesionální poradenství a organizaci svého námořního dovolené a nájemní čluny v Chorvatsku, cestovní podél dalmatského pobřeží, v Dubrovníku, Zadaru, Šibenik a Split oblast. Můžete si pronajmout loď od Dubrovníku, Zadaru, Šibeniku a Splitu nebo Pula a plavit se na mnoha krásné chorvatské ostrovy. Pro jakékoliv další informace, které byste mohli potřebovat, rezervace detaily, včasná rezervace sleva, last minute slevy, ceník nebo něco jiného, neváhejte se na nás obrátit a dát nám Vaše důvěra a my Vás nezklame!

Přečtěte si více...
Zavřít.
Zavřít.